Högklassiga Topeak DeFender R1/R2 är ett set med högkvalitativa skärmar för dina landsvägshjul i polycarbonate med stag i rostfritt som passar däcksbredd upp till 25 mm utan problem. Supersmidiga att montera tack vare smidiga QR-fästen och kan dessutom justeras i vinkel.
- Mått: 36 x 20 x 10 cm (R1) och 46 x 26 x 12 cm (R2)
- Vikt: 105 gram (fram) 130 gram (bak)
- Justerbar vinkel för maximal täckning
- Passar hjul upp till 622 x 25 mm utan problem
| Artikelnummer | J18-TP-06001 |
| Varumärke | Topeak |
| Placering | Set |
| Hjulstorlek | 28" |
| Däckbredd | Max. 25 mm |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 235 g |
| Tillverkarens artikelnummer | TC9629 |
Det finns ännu inga frågor om Skärmset Topeak DeFender R1/R2 28" silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skärmset Topeak DeFender R1/R2 28" silverHögklassiga Topeak DeFender R1/R2 är ett set med högkvalitativa skärmar för dina landsvägshjul i polycarbonate med stag i rostfritt som passar däcksbredd upp till 25 mm utan problem. Supersmidiga att montera tack vare smidiga QR-fästen och kan dessutom justeras i vinkel.
- Mått: 36 x 20 x 10 cm (R1) och 46 x 26 x 12 cm (R2)
- Vikt: 105 gram (fram) 130 gram (bak)
- Justerbar vinkel för maximal täckning
- Passar hjul upp till 622 x 25 mm utan problem
| Artikelnummer | J18-TP-06001 |
| Varumärke | Topeak |
| Placering | Set |
| Hjulstorlek | 28" |
| Däckbredd | Max. 25 mm |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 235 g |
| Tillverkarens artikelnummer | TC9629 |
Det finns ännu inga frågor om Skärmset Topeak DeFender R1/R2 28" silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skärmset Topeak DeFender R1/R2 28" silver
