Här hittar du drev Shimano Acera FC-M341 104 bcd 7/8 växlar 42T- svart Läs specifikationen för mer information kring den här produkten.
| Artikelnummer | CK1016103 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 7 st, 8 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 42T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano Acera |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1GU98020 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Acera FC-M341 104 bcd 7/8 växlar 42T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Acera FC-M341 104 bcd 7/8 växlar 42T svartHär hittar du drev Shimano Acera FC-M341 104 bcd 7/8 växlar 42T- svart Läs specifikationen för mer information kring den här produkten.
| Artikelnummer | CK1016103 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev bak | 7 st, 8 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Antal drevbultar | 4 st |
| Bultcirkeldiameter | 104 mm |
| Drevposition | Yttre |
| Drevstorlek | 42T |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano Acera |
| Tillverkarens artikelnummer | Y1GU98020 |
| Hitta rätt modell | https://campaign.rideshimano.com/shimano-original-parts-selector/sv-se/ |
Det finns ännu inga frågor om Drev Shimano Acera FC-M341 104 bcd 7/8 växlar 42T svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Drev Shimano Acera FC-M341 104 bcd 7/8 växlar 42T svart
