Vevparti Sunrace FCM300 levereras komplett med vevarmar och en 3-delad drevkombination (48/38/28T).
- Material: Aluminium
- Passar Gravel, City, E-bike, MTB
- Längd på vevarmar: 170 mm
- Komplett med vänstervev
- Passar 7/8-delade kassetter
- Inkluderar kedjeskydd
- För vevlager 122,5 mm (medföljer ej)
- Drevkombination: 48/38/28T
- IA=6mm
| Artikelnummer | 4710944249682 |
| Varumärke | Sunrace |
| Antal drev fram | 3 st |
| Medföljer drev? | Ja |
| Antal drev bak | 7 st, 8 st |
| Drevstorlek | 48/38/28T |
| Cykeltyp | Hybrid, Hybrid/Standard/Trekking |
| Vevarmslängd | 170 mm |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Kompatibel axellängd | 122.5 mm |
| Medföljer vevlager? | Medföljer ej |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 18-623-00 |
Det finns ännu inga frågor om Vevparti Sunrace M300 170 mm 48/38/28T 7/8 växlar svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevparti Sunrace M300 170 mm 48/38/28T 7/8 växlar svartVevparti Sunrace FCM300 levereras komplett med vevarmar och en 3-delad drevkombination (48/38/28T).
- Material: Aluminium
- Passar Gravel, City, E-bike, MTB
- Längd på vevarmar: 170 mm
- Komplett med vänstervev
- Passar 7/8-delade kassetter
- Inkluderar kedjeskydd
- För vevlager 122,5 mm (medföljer ej)
- Drevkombination: 48/38/28T
- IA=6mm
| Artikelnummer | 4710944249682 |
| Varumärke | Sunrace |
| Antal drev fram | 3 st |
| Medföljer drev? | Ja |
| Antal drev bak | 7 st, 8 st |
| Drevstorlek | 48/38/28T |
| Cykeltyp | Hybrid, Hybrid/Standard/Trekking |
| Vevarmslängd | 170 mm |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Kompatibel axellängd | 122.5 mm |
| Medföljer vevlager? | Medföljer ej |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 18-623-00 |
Det finns ännu inga frågor om Vevparti Sunrace M300 170 mm 48/38/28T 7/8 växlar svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevparti Sunrace M300 170 mm 48/38/28T 7/8 växlar svart
