AXA Resolute 60 Lila är ett standard-lås för barncyklar som parkeras för korta tider eller där stöldrisken är låg. Vajern är 60 cm lång och 6 mm tjock och täckt med en mjuk plast i lila. Låset är enkelt att använda och klickar i automatiskt utan att nyckeln behöver användas.
| Artikelnummer | 8713249277424 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| Färg | Lila |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 12 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 60 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 170 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 231045 |
Det finns ännu inga frågor om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm lila. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm lilaAXA Resolute 60 Lila är ett standard-lås för barncyklar som parkeras för korta tider eller där stöldrisken är låg. Vajern är 60 cm lång och 6 mm tjock och täckt med en mjuk plast i lila. Låset är enkelt att använda och klickar i automatiskt utan att nyckeln behöver användas.
| Artikelnummer | 8713249277424 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| Färg | Lila |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 12 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 60 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 170 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 231045 |
Det finns ännu inga frågor om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm lila. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm lila
