Här hittar du Tubdäck Michelin POWER CYCLOCROSS JET TUBULAR bead 2 bead protek från varumärket Michelin. Läs mer under specifikationen för att få mer information kring den här produkten.
| Artikelnummer | 3528707487155 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Tubdäck |
| Däckdimension | 33-622 |
| Trådtäthet | 160 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Grön |
| Tillverkarens färg | Green |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 460 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 748715 |
| Hemsida tillverkare | https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-power-cyclocross-jet-tubular |
Det finns ännu inga frågor om Tubdäck Michelin POWER CYCLOCROSS JET TUBULAR bead 2 bead protek 33-622 Grön. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Tubdäck Michelin POWER CYCLOCROSS JET TUBULAR bead 2 bead protek 33-622 GrönHär hittar du Tubdäck Michelin POWER CYCLOCROSS JET TUBULAR bead 2 bead protek från varumärket Michelin. Läs mer under specifikationen för att få mer information kring den här produkten.
| Artikelnummer | 3528707487155 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Tubdäck |
| Däckdimension | 33-622 |
| Trådtäthet | 160 tpi |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Grön |
| Tillverkarens färg | Green |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 460 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 748715 |
| Hemsida tillverkare | https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-power-cyclocross-jet-tubular |
Det finns ännu inga frågor om Tubdäck Michelin POWER CYCLOCROSS JET TUBULAR bead 2 bead protek 33-622 Grön. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Tubdäck Michelin POWER CYCLOCROSS JET TUBULAR bead 2 bead protek 33-622 Grön

