Semi-integrerat styrlager för 1 1/8" gaffelrör upptill och 1.5" nertill. Cr-mo lager med Aluminium skal.
Passar bla Scott Spark 700 och 900 och Scale700 och 900 med kolfiberram från 2013-2016.| Artikelnummer | SCS228441 |
| Varumärke | Syncros |
| Placering | Set |
| Styrlagertyp | ZS (ZeroStack) |
| Innerdiameter styrhuvud övre | 44 mm (1-1/8" ZS) |
| Innerdiameter styrhuvud nedre | 55 mm (1.5" ZS) |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Gaffelrörsdiameter nedre | 40 mm (1.5") |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 2284410001 |
Det finns ännu inga frågor om Styrlager Syncros Semi-Integrated ZS44/28.6 ZS55/40 (1 1/8-1.5") svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrlager Syncros Semi-Integrated ZS44/28.6 ZS55/40 (1 1/8-1.5") svartSemi-integrerat styrlager för 1 1/8" gaffelrör upptill och 1.5" nertill. Cr-mo lager med Aluminium skal.
Passar bla Scott Spark 700 och 900 och Scale700 och 900 med kolfiberram från 2013-2016.| Artikelnummer | SCS228441 |
| Varumärke | Syncros |
| Placering | Set |
| Styrlagertyp | ZS (ZeroStack) |
| Innerdiameter styrhuvud övre | 44 mm (1-1/8" ZS) |
| Innerdiameter styrhuvud nedre | 55 mm (1.5" ZS) |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Gaffelrörsdiameter nedre | 40 mm (1.5") |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 2284410001 |
Det finns ännu inga frågor om Styrlager Syncros Semi-Integrated ZS44/28.6 ZS55/40 (1 1/8-1.5") svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrlager Syncros Semi-Integrated ZS44/28.6 ZS55/40 (1 1/8-1.5") svart
