AXA Resolute 120 Lila är ett smidigt spirallås med nyckel-lås och medföljande fäste för ramen eller sadelstolpen. Låset är smidigt att låsa ; det klickar i automatiskt utan att du behöver använda nyckeln. Vajern är 120 cm lång och 8 mm tjock och täckt med mjuk lila plast som skyddar din cykel. Är speciellt framtaget för barncyklar som parkeras för kort tid eller där stöldrisken bedöms som låg. Skyddar mot opportunist-tjuven.
| Artikelnummer | 8713249277349 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| Färg | Lila |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 12 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 65 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 300 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 231050 |
Det finns ännu inga frågor om Spirallås AXA Resolute 120 cm 8 mm lila inkl. fäste. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Spirallås AXA Resolute 120 cm 8 mm lila inkl. fästeAXA Resolute 120 Lila är ett smidigt spirallås med nyckel-lås och medföljande fäste för ramen eller sadelstolpen. Låset är smidigt att låsa ; det klickar i automatiskt utan att du behöver använda nyckeln. Vajern är 120 cm lång och 8 mm tjock och täckt med mjuk lila plast som skyddar din cykel. Är speciellt framtaget för barncyklar som parkeras för kort tid eller där stöldrisken bedöms som låg. Skyddar mot opportunist-tjuven.
| Artikelnummer | 8713249277349 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| Färg | Lila |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 12 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 65 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 300 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 231050 |
Det finns ännu inga frågor om Spirallås AXA Resolute 120 cm 8 mm lila inkl. fäste. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Spirallås AXA Resolute 120 cm 8 mm lila inkl. fäste


