Sadelstolpe Tharsis XC 31.6mm / 400mm / 20mm offset
| Artikelnummer | CK1014216 |
| Varumärke | Pro |
| Diameter sadelstolpe | 31.6 mm |
| Längd | 400 mm |
| Offset | 20 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSP0112 |
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe Pro Tharsis XC 20 mm offset 31.6 x 400 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe Pro Tharsis XC 20 mm offset 31.6 x 400 mm svartSadelstolpe Tharsis XC 31.6mm / 400mm / 20mm offset
| Artikelnummer | CK1014216 |
| Varumärke | Pro |
| Diameter sadelstolpe | 31.6 mm |
| Längd | 400 mm |
| Offset | 20 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSP0112 |
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe Pro Tharsis XC 20 mm offset 31.6 x 400 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe Pro Tharsis XC 20 mm offset 31.6 x 400 mm svart
