Här hittar du Cykeldäck Michelin POWER TIME TRIAL Race-2 23-622 Svart Vikbart från varumärket Michelin. Läs mer under specifikationen för att få mer information kring den här produkten.
| Artikelnummer | 3528706641435 |
| Varumärke | Michelin |
| Gummiblandning | Michelin Race-2 |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 23-622 |
| Trådtäthet | 180 tpi |
| Tryck | 3.5 - 5.0 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | BLACK |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 180 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 664143 |
| Hemsida tillverkare | https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-power-time-trial |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin POWER TIME TRIAL Race-2 23-622 Svart Vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin POWER TIME TRIAL Race-2 23-622 Svart VikbartHär hittar du Cykeldäck Michelin POWER TIME TRIAL Race-2 23-622 Svart Vikbart från varumärket Michelin. Läs mer under specifikationen för att få mer information kring den här produkten.
| Artikelnummer | 3528706641435 |
| Varumärke | Michelin |
| Gummiblandning | Michelin Race-2 |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Däckdimension | 23-622 |
| Trådtäthet | 180 tpi |
| Tryck | 3.5 - 5.0 bar (min. - max.) |
| Vikbart | Ja |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | BLACK |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 180 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 664143 |
| Hemsida tillverkare | https://www.michelinman.com/bicycle/tires/michelin-power-time-trial |
Det finns ännu inga frågor om Cykeldäck Michelin POWER TIME TRIAL Race-2 23-622 Svart Vikbart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykeldäck Michelin POWER TIME TRIAL Race-2 23-622 Svart Vikbart

