När det är dags att fräscha upp din pålitliga cykel, har reservdelshjulet Bontrager Affinity TLR i originalutförande dig täckt.
- Reservdelshjul i originalutförande Bontrager Affinity TLR Disc 36H
- 6-bults Shimano nav med QR
- Aluminiumfälg med dubbel botten, 21 mm innerkant, 26 mm ytterkant, 36 hål fram/bak
- Konvertera till slanglöst med TLR-fälgband och -ventil (säljs separat)
- Snabbkoppling, reflexer, fälgband, ventil och bruksanvisning ingår EJ
Bontrager Affinity
| Extragaranti | Bontrager Unconditional Guarantee |
| Artikelnummer | 601842502525 |
| Varumärke | Bontrager |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang, Tubeless Ready |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Ventilhål | Presta |
| Antal ekrar | 28 st |
| Bakaxel | Stickaxel 12 x 142 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | Svart |
| Serie | Bontrager Affinity |
| Tillverkarens artikelnummer | W5251955 |
| Hemsida tillverkare | https://www.trekbikes.com/se/sv_SE/cykeltillbeh%C3%B6r/komponenter/cykelhjul/c/E209/ |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul Bontrager Affinity TLR D/APP RD 28" svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul Bontrager Affinity TLR D/APP RD 28" svartNär det är dags att fräscha upp din pålitliga cykel, har reservdelshjulet Bontrager Affinity TLR i originalutförande dig täckt.
- Reservdelshjul i originalutförande Bontrager Affinity TLR Disc 36H
- 6-bults Shimano nav med QR
- Aluminiumfälg med dubbel botten, 21 mm innerkant, 26 mm ytterkant, 36 hål fram/bak
- Konvertera till slanglöst med TLR-fälgband och -ventil (säljs separat)
- Snabbkoppling, reflexer, fälgband, ventil och bruksanvisning ingår EJ
Bontrager Affinity
Se alla produkter inom Bontrager Affinity| Extragaranti | Bontrager Unconditional Guarantee |
| Artikelnummer | 601842502525 |
| Varumärke | Bontrager |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Bak |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang, Tubeless Ready |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Ventilhål | Presta |
| Antal ekrar | 28 st |
| Bakaxel | Stickaxel 12 x 142 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Hjultyp | Bakhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | Svart |
| Serie | Bontrager Affinity |
| Tillverkarens artikelnummer | W5251955 |
| Hemsida tillverkare | https://www.trekbikes.com/se/sv_SE/cykeltillbeh%C3%B6r/komponenter/cykelhjul/c/E209/ |
Det finns ännu inga frågor om Bakhjul Bontrager Affinity TLR D/APP RD 28" svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Bakhjul Bontrager Affinity TLR D/APP RD 28" svart
