Högkvalitativa PU viktskivor från Thor Fitness, gjorda för att hålla flera år i kommersiell miljö med högt slitage.
Viktskivorna är gjorda i Polyuretan som är mycket tåligare än gummi, kvalitékänslan är också högre både visuellt och vid användning.
Säljes styckvis.
| Vikt | 15 kg |
| Utvändig diameter | 37,3 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Polyuretan |
| Tjocklek | 40 mm |
| Artikelnummer | TFSPVMH15 |
| Tillverkarens artikelnummer | TFSPVMH10 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Svarta PU Gummerad 15 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Svarta PU Gummerad 15 kgHögkvalitativa PU viktskivor från Thor Fitness, gjorda för att hålla flera år i kommersiell miljö med högt slitage.
Viktskivorna är gjorda i Polyuretan som är mycket tåligare än gummi, kvalitékänslan är också högre både visuellt och vid användning.
Säljes styckvis.
| Vikt | 15 kg |
| Utvändig diameter | 37,3 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Polyuretan |
| Tjocklek | 40 mm |
| Artikelnummer | TFSPVMH15 |
| Tillverkarens artikelnummer | TFSPVMH10 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Svarta PU Gummerad 15 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Svarta PU Gummerad 15 kg
