Beskrivning
Viktskivor från Nordic Fighter/Thor Fitness. Finns i olika vikter.
| Vikt | 5 kg |
| Utvändig diameter | 34,5 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Järn, Gummi |
| Tjocklek | 30 mm |
Specifikation
| Artikelnummer | FRCLPLTS5 |
| Tillverkarens artikelnummer | FRCLPLTS05 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 5 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 5 kgViktskivor från Nordic Fighter/Thor Fitness. Finns i olika vikter.
| Vikt | 5 kg |
| Utvändig diameter | 34,5 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Järn, Gummi |
| Tjocklek | 30 mm |
| Artikelnummer | FRCLPLTS5 |
| Tillverkarens artikelnummer | FRCLPLTS05 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 5 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 5 kg
