Beskrivning
Viktskivor från Nordic Fighter/Thor Fitness. Finns i olika vikter.
| Vikt | 1 kg |
| Utvändig diameter | 19,2 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Järn, Gummi |
| Tjocklek | 24 cm |
Specifikation
| Artikelnummer | FRCLPLTS1 |
| Tillverkarens artikelnummer | FRCLPLTS05 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 1 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 1 kgViktskivor från Nordic Fighter/Thor Fitness. Finns i olika vikter.
| Vikt | 1 kg |
| Utvändig diameter | 19,2 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Järn, Gummi |
| Tjocklek | 24 cm |
| Artikelnummer | FRCLPLTS1 |
| Tillverkarens artikelnummer | FRCLPLTS05 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 1 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 1 kg
