Beskrivning
Viktskivor från Nordic Fighter/Thor Fitness. Finns i olika vikter.
| Vikt | 1,5 kg |
| Utvändig diameter | 21,3 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Järn, Gummi |
| Tjocklek | 27 mm |
Specifikation
| Artikelnummer | FRCLPLTS1-5 |
| Tillverkarens artikelnummer | FRCLPLTS05 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 1,5 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 1,5 kgViktskivor från Nordic Fighter/Thor Fitness. Finns i olika vikter.
| Vikt | 1,5 kg |
| Utvändig diameter | 21,3 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Järn, Gummi |
| Tjocklek | 27 mm |
| Artikelnummer | FRCLPLTS1-5 |
| Tillverkarens artikelnummer | FRCLPLTS05 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 1,5 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Franctional Plates Järn 1,5 kg
