Thor Fitness Fractional Plates med vikterna 0.5 kg, 1 kg, 1.5 kg, 2 kg, 2.5 kg och 5 kg!
Varje viktskiva har ett hål på 50mm i diameter.
För seriösa lyftare är detta ett måste när man ska jobba upp sitt rekordbästa!
| Vikt | 2 kg |
| Utvändig diameter | 18,5 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Stål |
| Tjocklek | 1,1 cm |
| Artikelnummer | TFFRCLPLTS2 |
| Tillverkarens artikelnummer | TFFRCLPLTS05 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Fractional Gummerad 2 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Fractional Gummerad 2 kgThor Fitness Fractional Plates med vikterna 0.5 kg, 1 kg, 1.5 kg, 2 kg, 2.5 kg och 5 kg!
Varje viktskiva har ett hål på 50mm i diameter.
För seriösa lyftare är detta ett måste när man ska jobba upp sitt rekordbästa!
| Vikt | 2 kg |
| Utvändig diameter | 18,5 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Stål |
| Tjocklek | 1,1 cm |
| Artikelnummer | TFFRCLPLTS2 |
| Tillverkarens artikelnummer | TFFRCLPLTS05 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Fractional Gummerad 2 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Fractional Gummerad 2 kg
