Thor Fitness Fractional Plates med vikterna 0.5 kg, 1 kg, 1.5 kg, 2 kg, 2.5 kg och 5 kg!
Varje viktskiva har ett hål på 50mm i diameter.
För seriösa lyftare är detta ett måste när man ska jobba upp sitt rekordbästa!
| Vikt | 2,5 kg |
| Utvändig diameter | 20,5 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Stål |
| Tjocklek | 1,1 cm |
| Artikelnummer | TFFRCLPLTS2-5 |
| Tillverkarens artikelnummer | TFFRCLPLTS05 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Fractional Gummerad 2,5 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Fractional Gummerad 2,5 kgThor Fitness Fractional Plates med vikterna 0.5 kg, 1 kg, 1.5 kg, 2 kg, 2.5 kg och 5 kg!
Varje viktskiva har ett hål på 50mm i diameter.
För seriösa lyftare är detta ett måste när man ska jobba upp sitt rekordbästa!
| Vikt | 2,5 kg |
| Utvändig diameter | 20,5 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Stål |
| Tjocklek | 1,1 cm |
| Artikelnummer | TFFRCLPLTS2-5 |
| Tillverkarens artikelnummer | TFFRCLPLTS05 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Fractional Gummerad 2,5 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Fractional Gummerad 2,5 kg
