Högkvalitativa PU viktskivor från Thor Fitness, gjorda för att hålla flera år i kommersiell miljö med högt slitage.
Viktskivorna är gjorda i Polyuretan som är mycket tåligare än gummi, kvalitets känslan är också högre både visuellt och vid användning.
Säljes styckvis.
| Vikt | 5 kg |
| Utvändig diameter | 27,8 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Polyuretan |
| Tjocklek | 27 mm |
| Artikelnummer | TFSPVMHF5 |
| Tillverkarens artikelnummer | TFSPVMHF5 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Färgade PU med handtag 5 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Färgade PU med handtag 5 kgHögkvalitativa PU viktskivor från Thor Fitness, gjorda för att hålla flera år i kommersiell miljö med högt slitage.
Viktskivorna är gjorda i Polyuretan som är mycket tåligare än gummi, kvalitets känslan är också högre både visuellt och vid användning.
Säljes styckvis.
| Vikt | 5 kg |
| Utvändig diameter | 27,8 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Polyuretan |
| Tjocklek | 27 mm |
| Artikelnummer | TFSPVMHF5 |
| Tillverkarens artikelnummer | TFSPVMHF5 |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Viktskiva Thor Fitness Färgade PU med handtag 5 kg. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Viktskiva Thor Fitness Färgade PU med handtag 5 kg

