Högkvalitativa PU viktskivor från Thor Fitness, gjorda för att hålla flera år i kommersiell miljö med högt slitage.
Viktskivorna är gjorda i Polyuretan som är mycket tåligare än gummi, kvalitets känslan är också högre både visuellt och vid användning.
Säljes styckvis.
| Vikt | 25 kg |
| Utvändig diameter | 45 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Polyuretan |
| Tjocklek | 45 mm |
| Artikelnummer | TFSPVMHF25 |
| Tillverkarens artikelnummer | TFSPVMHF5 |
| VarumÀrke | Thor Fitness |
Det finns Ànnu inga frÄgor om Viktskiva Thor Fitness FÀrgade PU med handtag 25 kg. Du kan sjÀlv stÀlla en frÄga.
StĂ€ll en frĂ„ga om Viktskiva Thor Fitness FĂ€rgade PU med handtag 25 kgHögkvalitativa PU viktskivor från Thor Fitness, gjorda för att hålla flera år i kommersiell miljö med högt slitage.
Viktskivorna är gjorda i Polyuretan som är mycket tåligare än gummi, kvalitets känslan är också högre både visuellt och vid användning.
Säljes styckvis.
| Vikt | 25 kg |
| Utvändig diameter | 45 cm |
| Håldiameter | 50 mm |
| Material | Polyuretan |
| Tjocklek | 45 mm |
| Artikelnummer | TFSPVMHF25 |
| Tillverkarens artikelnummer | TFSPVMHF5 |
| VarumÀrke | Thor Fitness |
Det finns Ànnu inga frÄgor om Viktskiva Thor Fitness FÀrgade PU med handtag 25 kg. Du kan sjÀlv stÀlla en frÄga.
StÀll en frÄga om Viktskiva Thor Fitness FÀrgade PU med handtag 25 kg
