Trelock FS380 L Àr ett nytt vikbart lÄs med Trelocks IN-X-lÄscylinder med vÀndbar nyckel. Det Àr smidigt att sÀtta fast pÄ ramen och vecklas ut till ett 100 cm lÄngt lÄs som gör fastlÄsningen enkel. Med 3 av 6 möjliga har det en ganska hög sÀkerhetsnivÄ och ger ett gott skydd.
| Artikelnummer | 4016167069480 |
| VarumÀrke | Trelock |
| Serie | Trelock FS 380 |
| FĂ€rg | Svart |
| SSF-GodkÀnt lÄs | Nej |
| LÄsets styrka | 10 mm |
| SÀkerhetsnivÄ | Bas |
| LÄslÀngd | 1000 cm |
| LÄsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1050 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59900002SC |
Det finns Ànnu inga frÄgor om Vikbart lÄs Trelock FS 380 Trigo L 100 cm inkl. hÄllare. Du kan sjÀlv stÀlla en frÄga.
StÀll en frÄga om Vikbart lÄs Trelock FS 380 Trigo L 100 cm inkl. hÄllareTrelock FS380 L Àr ett nytt vikbart lÄs med Trelocks IN-X-lÄscylinder med vÀndbar nyckel. Det Àr smidigt att sÀtta fast pÄ ramen och vecklas ut till ett 100 cm lÄngt lÄs som gör fastlÄsningen enkel. Med 3 av 6 möjliga har det en ganska hög sÀkerhetsnivÄ och ger ett gott skydd.
| Artikelnummer | 4016167069480 |
| VarumÀrke | Trelock |
| Serie | Trelock FS 380 |
| FĂ€rg | Svart |
| SSF-GodkÀnt lÄs | Nej |
| LÄsets styrka | 10 mm |
| SÀkerhetsnivÄ | Bas |
| LÄslÀngd | 1000 cm |
| LÄsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1050 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59900002SC |
Det finns Ànnu inga frÄgor om Vikbart lÄs Trelock FS 380 Trigo L 100 cm inkl. hÄllare. Du kan sjÀlv stÀlla en frÄga.
StÀll en frÄga om Vikbart lÄs Trelock FS 380 Trigo L 100 cm inkl. hÄllare



