Trelock FS380 är ett nytt vikbart lås med Trelocks IN-X-låscylinder med vändbar nyckel. Det är smidigt att sätta fast på ramen och vecklas ut till ett 85 cm långt lås som gör fastlåsningen enkel. Med 3 av 6 möjliga har det en relativt hög säkerhetsnivå och ger ett gott skydd.
| Artikelnummer | 4016167069473 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock FS 380 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 10 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 120 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 860 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59900001SC |
Det finns ännu inga frågor om Vikbart lås Trelock FS 380 Trigo 85 cm inkl. hållare. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vikbart lås Trelock FS 380 Trigo 85 cm inkl. hållareTrelock FS380 är ett nytt vikbart lås med Trelocks IN-X-låscylinder med vändbar nyckel. Det är smidigt att sätta fast på ramen och vecklas ut till ett 85 cm långt lås som gör fastlåsningen enkel. Med 3 av 6 möjliga har det en relativt hög säkerhetsnivå och ger ett gott skydd.
| Artikelnummer | 4016167069473 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock FS 380 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 10 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 120 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 860 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59900001SC |
Det finns ännu inga frågor om Vikbart lås Trelock FS 380 Trigo 85 cm inkl. hållare. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vikbart lås Trelock FS 380 Trigo 85 cm inkl. hållare
