Ett vikbart lås med kodlås som enkelt monteras i en hållare på ramen med stroppar eller i flaskhållarfästena och ger en längd på länken på 85 cm. Länkarna är tillverkade av härdat stål och koden kan väljas fritt mellan 0 och 9999.
| Artikelnummer | 4016167061743 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock FS 260 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 6 mm |
| Låslängd | 100 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 780 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 80785 |
Det finns ännu inga frågor om Vikbart lås Trelock FS 260 Code 85 cm inkl. hållare. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vikbart lås Trelock FS 260 Code 85 cm inkl. hållareEtt vikbart lås med kodlås som enkelt monteras i en hållare på ramen med stroppar eller i flaskhållarfästena och ger en längd på länken på 85 cm. Länkarna är tillverkade av härdat stål och koden kan väljas fritt mellan 0 och 9999.
| Artikelnummer | 4016167061743 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock FS 260 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 6 mm |
| Låslängd | 100 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 780 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 80785 |
Det finns ännu inga frågor om Vikbart lås Trelock FS 260 Code 85 cm inkl. hållare. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vikbart lås Trelock FS 260 Code 85 cm inkl. hållare

