Det sportiga vevparti Sunrace FCR96 levereras komplett med två vevarmar och har en 2-delad drevkombination (50/34T) som passar 9-delade kassetter.
- Material: Aluminium
- Passar landsvägscyklar
- Längd på vevarmar: 170 mm
- Komplett med vänstervev
- Passar 9-delade kassetter
- För fyrkantsvevlager 103 mm (medföljer ej)
- Drevkombination: 50/34T
- BCD: 110 mm
| Artikelnummer | 4710944228090 |
| Varumärke | Sunrace |
| Antal drev fram | 2 st |
| Medföljer drev? | Ja |
| Antal drev bak | 9 st |
| Drevstorlek | 50/34T |
| Cykeltyp | Racer |
| Vevarmslängd | 170 mm |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Kompatibel axellängd | 103 mm |
| Medföljer vevlager? | Medföljer ej |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 831 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 18-623-091 |
Det finns ännu inga frågor om Vevparti Sunrace FCR96 Road 170 mm 50/34T 9 växlar. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevparti Sunrace FCR96 Road 170 mm 50/34T 9 växlarDet sportiga vevparti Sunrace FCR96 levereras komplett med två vevarmar och har en 2-delad drevkombination (50/34T) som passar 9-delade kassetter.
- Material: Aluminium
- Passar landsvägscyklar
- Längd på vevarmar: 170 mm
- Komplett med vänstervev
- Passar 9-delade kassetter
- För fyrkantsvevlager 103 mm (medföljer ej)
- Drevkombination: 50/34T
- BCD: 110 mm
| Artikelnummer | 4710944228090 |
| Varumärke | Sunrace |
| Antal drev fram | 2 st |
| Medföljer drev? | Ja |
| Antal drev bak | 9 st |
| Drevstorlek | 50/34T |
| Cykeltyp | Racer |
| Vevarmslängd | 170 mm |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Kompatibel axellängd | 103 mm |
| Medföljer vevlager? | Medföljer ej |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 831 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 18-623-091 |
Det finns ännu inga frågor om Vevparti Sunrace FCR96 Road 170 mm 50/34T 9 växlar. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevparti Sunrace FCR96 Road 170 mm 50/34T 9 växlar
