Vevparti Sunrace FCMS66 levereras komplett med två vevarmar och en 2-delad drevkombination (36/22T) och passar 10-delade kassetter.
- Material: Aluminium
- Passar Gravel, City, E-bike, MTB
- Längd på vevarmar: 175 mm
- Komplett med vänstervev
- Passar 10-delade kassetter
- Chromoly axel
- Vevlager ingår (BBM97 BSA)
- Drevkombination: 36/22T (yttre krans i aluminium)
| Artikelnummer | 4710944250732 |
| Varumärke | Sunrace |
| Antal drev fram | 2 st |
| Medföljer drev? | Ja |
| Antal drev bak | 10 st |
| Drevstorlek | 36/22T |
| Cykeltyp | Hybrid, Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Vevarmslängd | 175 mm |
| Medföljer vevlager? | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 975 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 18-623-702 |
Det finns ännu inga frågor om Vevparti Sunrace MS66 2 x 10 växlar 36/22T 175 mm inkl vevlager. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevparti Sunrace MS66 2 x 10 växlar 36/22T 175 mm inkl vevlagerVevparti Sunrace FCMS66 levereras komplett med två vevarmar och en 2-delad drevkombination (36/22T) och passar 10-delade kassetter.
- Material: Aluminium
- Passar Gravel, City, E-bike, MTB
- Längd på vevarmar: 175 mm
- Komplett med vänstervev
- Passar 10-delade kassetter
- Chromoly axel
- Vevlager ingår (BBM97 BSA)
- Drevkombination: 36/22T (yttre krans i aluminium)
| Artikelnummer | 4710944250732 |
| Varumärke | Sunrace |
| Antal drev fram | 2 st |
| Medföljer drev? | Ja |
| Antal drev bak | 10 st |
| Drevstorlek | 36/22T |
| Cykeltyp | Hybrid, Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Vevarmslängd | 175 mm |
| Medföljer vevlager? | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 975 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 18-623-702 |
Det finns ännu inga frågor om Vevparti Sunrace MS66 2 x 10 växlar 36/22T 175 mm inkl vevlager. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevparti Sunrace MS66 2 x 10 växlar 36/22T 175 mm inkl vevlager
