Beskrivning
Vevparti Sunrace FCS608 levereras komplett med vänster vevarm (170 mm) och en 38-tandad klinga.
- Material: Stål/Stål
- Längd på vevarmarna: 170 mm
- Antal tänder: 38T
- För kedja 3/32" (lite smalare än 1/2x1/8) och går bra att använda på standardcyklar med 1/2x1/8 kedja
- För vevlager 123 mm (medföljer ej)
- Kedjelinje 45 mm
Specifikation
| Artikelnummer | 4710944249767 |
| Varumärke | Sunrace |
| Antal drev fram | 1 st |
| Medföljer drev? | Ja |
| Drevstorlek | 38T |
| Cykeltyp | Hybrid, Hybrid/Standard/Trekking |
| Vevarmslängd | 170 mm |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Kedjelinje | 45.0 mm |
| Kompatibel axellängd | 123 mm |
| Medföljer vevlager? | Medföljer ej |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | 18-623-10 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevparti Sunrace FCS608 170 mm 38T silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevparti Sunrace FCS608 170 mm 38T silverVevparti Sunrace FCS608 levereras komplett med vänster vevarm (170 mm) och en 38-tandad klinga.
- Material: Stål/Stål
- Längd på vevarmarna: 170 mm
- Antal tänder: 38T
- För kedja 3/32" (lite smalare än 1/2x1/8) och går bra att använda på standardcyklar med 1/2x1/8 kedja
- För vevlager 123 mm (medföljer ej)
- Kedjelinje 45 mm
| Artikelnummer | 4710944249767 |
| Varumärke | Sunrace |
| Antal drev fram | 1 st |
| Medföljer drev? | Ja |
| Drevstorlek | 38T |
| Cykeltyp | Hybrid, Hybrid/Standard/Trekking |
| Vevarmslängd | 170 mm |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Kedjelinje | 45.0 mm |
| Kompatibel axellängd | 123 mm |
| Medföljer vevlager? | Medföljer ej |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | 18-623-10 |
Det finns ännu inga frågor om Vevparti Sunrace FCS608 170 mm 38T silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevparti Sunrace FCS608 170 mm 38T silver
