Vevparti Sunrace FCM954 levereras komplett med två vevarmar och en 3-delad drevkombination (44/32/22T) och passar 9-delade kassetter.
- Material: Aluminium
- Passar Gravel, City, E-bike, MTB
- Längd på vevarmar: 175 mm
- Komplett med vänstervev
- Passar 9-delade kassetter
- Chromoly axel
- Vevlager ingår (BBM97 BSA)
- Drevkombination: 44/32/22T (yttre krans i aluminium)
- Kedjelinje: 50 mm
- BCD: 64/104 mm
| Artikelnummer | 4710944250749 |
| Varumärke | Sunrace |
| Antal drev fram | 3 st |
| Medföljer drev? | Ja |
| Antal drev bak | 9 st |
| Drevstorlek | 44/32/22T |
| Cykeltyp | Hybrid, Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Vevarmslängd | 175 mm |
| Medföljer vevlager? | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1083g |
| Tillverkarens artikelnummer | 18-623-703 |
Det finns ännu inga frågor om Vevparti Sunrace FCM954 3 x 9 växlar 44/32/22T 175 mm inkl vevlager svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevparti Sunrace FCM954 3 x 9 växlar 44/32/22T 175 mm inkl vevlager svartVevparti Sunrace FCM954 levereras komplett med två vevarmar och en 3-delad drevkombination (44/32/22T) och passar 9-delade kassetter.
- Material: Aluminium
- Passar Gravel, City, E-bike, MTB
- Längd på vevarmar: 175 mm
- Komplett med vänstervev
- Passar 9-delade kassetter
- Chromoly axel
- Vevlager ingår (BBM97 BSA)
- Drevkombination: 44/32/22T (yttre krans i aluminium)
- Kedjelinje: 50 mm
- BCD: 64/104 mm
| Artikelnummer | 4710944250749 |
| Varumärke | Sunrace |
| Antal drev fram | 3 st |
| Medföljer drev? | Ja |
| Antal drev bak | 9 st |
| Drevstorlek | 44/32/22T |
| Cykeltyp | Hybrid, Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Vevarmslängd | 175 mm |
| Medföljer vevlager? | Ja |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1083g |
| Tillverkarens artikelnummer | 18-623-703 |
Det finns ännu inga frågor om Vevparti Sunrace FCM954 3 x 9 växlar 44/32/22T 175 mm inkl vevlager svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevparti Sunrace FCM954 3 x 9 växlar 44/32/22T 175 mm inkl vevlager svart
