Pressas i vevlagerhylsan, Kan användas där gängorna är skadade i ramen (BSA). Vevlagerhylsans bredd (i ramen): 68 mm Axellängd: 119 mm.
| Artikelnummer | MC3100053 |
| Varumärke | Spectra |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike, Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Axellängd | 119 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | C3100053 |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager YST BB-993 Ipress JIS BSA 68-119 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager YST BB-993 Ipress JIS BSA 68-119 mmPressas i vevlagerhylsan, Kan användas där gängorna är skadade i ramen (BSA). Vevlagerhylsans bredd (i ramen): 68 mm Axellängd: 119 mm.
| Artikelnummer | MC3100053 |
| Varumärke | Spectra |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike, Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Axellängd | 119 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | C3100053 |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager YST BB-993 Ipress JIS BSA 68-119 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager YST BB-993 Ipress JIS BSA 68-119 mm
