Det här vevlagret från Truvativ är perfekt för dig som är ute efter hög kvalitet och prestanda. Vevlagret är av modellen Howitzer Team och passar BSA 68-113 mm.
Truvativ Howitzer Team BSA 68-113 mm är tillverkat med fokus på hållbarhet och prestanda. Det är tillverkat av högkvalitativt material som garanterar lång livslängd och pålitlighet. Med en BSA 68-113 mm passform är detta vevlager kompatibelt med de flesta cyklar på marknaden.
Vevlagret är utformat för att ge dig en smidig och effektiv kraftöverföring. Det har en hög precision och minimalt med spel, vilket ger dig en jämn och effektiv pedaltrampning. Oavsett om du är ute på en lång tur eller tävlar i tuff terräng, kommer detta vevlager att ge dig den prestanda du behöver.
Fördelar:
- Hög kvalitet och prestanda
- Lång livslängd och pålitlighet
- Smidig och effektiv kraftöverföring
| Artikelnummer | CK1064783 |
| Varumärke | Truvativ |
| Cykeltyp | Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Truvativ Howitzer |
| Axellängd | 113 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.6415.022.000 |
| Hemsida tillverkare | https://www.sram.com/sram/mountain/component/bottom-brackets |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Truvativ Howitzer Team BSA 68-113 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Truvativ Howitzer Team BSA 68-113 mmDet här vevlagret från Truvativ är perfekt för dig som är ute efter hög kvalitet och prestanda. Vevlagret är av modellen Howitzer Team och passar BSA 68-113 mm.
Truvativ Howitzer Team BSA 68-113 mm är tillverkat med fokus på hållbarhet och prestanda. Det är tillverkat av högkvalitativt material som garanterar lång livslängd och pålitlighet. Med en BSA 68-113 mm passform är detta vevlager kompatibelt med de flesta cyklar på marknaden.
Vevlagret är utformat för att ge dig en smidig och effektiv kraftöverföring. Det har en hög precision och minimalt med spel, vilket ger dig en jämn och effektiv pedaltrampning. Oavsett om du är ute på en lång tur eller tävlar i tuff terräng, kommer detta vevlager att ge dig den prestanda du behöver.
Fördelar:
- Hög kvalitet och prestanda
- Lång livslängd och pålitlighet
- Smidig och effektiv kraftöverföring
| Artikelnummer | CK1064783 |
| Varumärke | Truvativ |
| Cykeltyp | Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Truvativ Howitzer |
| Axellängd | 113 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.6415.022.000 |
| Hemsida tillverkare | https://www.sram.com/sram/mountain/component/bottom-brackets |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Truvativ Howitzer Team BSA 68-113 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Truvativ Howitzer Team BSA 68-113 mm
