Specifikation
| Artikelnummer | CK1064777 |
| Varumärke | Truvativ |
| Cykeltyp | Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 73 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | ISIS |
| Axellängd | 128 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.6415.017.000 |
| Hemsida tillverkare | https://www.sram.com/sram/mountain/component/bottom-brackets |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Truvativ Gigapipe DH ISIS BSA 73E-128 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Truvativ Gigapipe DH ISIS BSA 73E-128 mm| Artikelnummer | CK1064777 |
| Varumärke | Truvativ |
| Cykeltyp | Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 73 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | ISIS |
| Axellängd | 128 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.6415.017.000 |
| Hemsida tillverkare | https://www.sram.com/sram/mountain/component/bottom-brackets |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Truvativ Gigapipe DH ISIS BSA 73E-128 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Truvativ Gigapipe DH ISIS BSA 73E-128 mm
