Specifikation
| Artikelnummer | CK1064774 |
| Varumärke | Truvativ |
| Cykeltyp | Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | ISIS |
| Axellängd | 118 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 362 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.6415.014.000 |
| Hemsida tillverkare | https://www.sram.com/sram/mountain/component/bottom-brackets |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Truvativ Gigapipe DH ISIS BSA 68-118 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Truvativ Gigapipe DH ISIS BSA 68-118 mm| Artikelnummer | CK1064774 |
| Varumärke | Truvativ |
| Cykeltyp | Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | ISIS |
| Axellängd | 118 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 362 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.6415.014.000 |
| Hemsida tillverkare | https://www.sram.com/sram/mountain/component/bottom-brackets |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Truvativ Gigapipe DH ISIS BSA 68-118 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Truvativ Gigapipe DH ISIS BSA 68-118 mm
