SRAM keramiskt GPX BlackBox är ett GXP lager med ny gutter seal teknologi och keramiska lager. Passar mtb/racer med GXP vevar, vi rekommenderar att man fräser ramens vevlager hylsa.
- Gutter Seal Technology
- Keramiska lager
- 70 mm
- Italiensk
| Artikelnummer | CK1064836 |
| Varumärke | SRAM |
| Cykeltyp | Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 70 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Italiensk gänga (36 mm x 24 tpi) |
| Axeltyp | SRAM/Truvativ GXP |
| Axellängd | Axeln är en del av vevpartiet |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 102 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.6415.031.010 |
| Hemsida tillverkare | https://www.sram.com/sram/road/component/bottom-brackets |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager SRAM keramiskt GPX BlackBox ITA 70 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager SRAM keramiskt GPX BlackBox ITA 70 mmSRAM keramiskt GPX BlackBox är ett GXP lager med ny gutter seal teknologi och keramiska lager. Passar mtb/racer med GXP vevar, vi rekommenderar att man fräser ramens vevlager hylsa.
- Gutter Seal Technology
- Keramiska lager
- 70 mm
- Italiensk
| Artikelnummer | CK1064836 |
| Varumärke | SRAM |
| Cykeltyp | Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 70 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Italiensk gänga (36 mm x 24 tpi) |
| Axeltyp | SRAM/Truvativ GXP |
| Axellängd | Axeln är en del av vevpartiet |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 102 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.6415.031.010 |
| Hemsida tillverkare | https://www.sram.com/sram/road/component/bottom-brackets |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager SRAM keramiskt GPX BlackBox ITA 70 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager SRAM keramiskt GPX BlackBox ITA 70 mm
