Vevlager diameter 84,5mm. Vevlager SM-BB91-41A Press-fit Mtb, för 84,5mm hylsa XTR,
| Artikelnummer | HISMBB9142A |
| Varumärke | Shimano |
| Serie | Shimano XTR |
| Cykeltyp | Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 84.5 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Specialized Alloy OSBB |
| Axeltyp | Shimano Hollowtech II |
| Axellängd | Axeln är en del av vevpartiet |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | ISMBB9142A |
| Hemsida tillverkare | http://www.shimano-nordic.com |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano XTR SM-BB91-42A för 24 mm axel PressFit 41 84.5 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano XTR SM-BB91-42A för 24 mm axel PressFit 41 84.5 mmVevlager diameter 84,5mm. Vevlager SM-BB91-41A Press-fit Mtb, för 84,5mm hylsa XTR,
| Artikelnummer | HISMBB9142A |
| Varumärke | Shimano |
| Serie | Shimano XTR |
| Cykeltyp | Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 84.5 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Specialized Alloy OSBB |
| Axeltyp | Shimano Hollowtech II |
| Axellängd | Axeln är en del av vevpartiet |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | ISMBB9142A |
| Hemsida tillverkare | http://www.shimano-nordic.com |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano XTR SM-BB91-42A för 24 mm axel PressFit 41 84.5 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano XTR SM-BB91-42A för 24 mm axel PressFit 41 84.5 mm
