Specifikation
| Artikelnummer | CK1015565 |
| Varumärke | Shimano |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Cykeltyp | Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 70 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Italiensk gänga (36 mm x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Hollowtech II |
| Axellängd | Axeln är en del av vevpartiet |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | ISMBB9000I |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano Dura-Ace BB-9000 för 24 mm axel ITA 70 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano Dura-Ace BB-9000 för 24 mm axel ITA 70 mm| Artikelnummer | CK1015565 |
| Varumärke | Shimano |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Cykeltyp | Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 70 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Italiensk gänga (36 mm x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Hollowtech II |
| Axellängd | Axeln är en del av vevpartiet |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | ISMBB9000I |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano Dura-Ace BB-9000 för 24 mm axel ITA 70 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano Dura-Ace BB-9000 för 24 mm axel ITA 70 mm
