Beskrivning
Vevlager Dura Ace BB-7701. Korta Octalink-splines. Passar Octalink Dura Ace/Ultegra/105 vevpartier med två klingor. Italiensk gänga.
Specifikation
| Artikelnummer | HIBB7700I09N |
| Varumärke | Shimano |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Cykeltyp | Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 70 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Italiensk gänga (36 mm x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V1 |
| Axellängd | 109.5 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | IBB7700I09N |
| Hemsida tillverkare | http://www.shimano-nordic.com |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano Dura-Ace BB-7700 ITA 70-109.5 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano Dura-Ace BB-7700 ITA 70-109.5 mm
Vevlager Dura Ace BB-7701. Korta Octalink-splines. Passar Octalink Dura Ace/Ultegra/105 vevpartier med två klingor. Italiensk gänga.
| Artikelnummer | HIBB7700I09N |
| Varumärke | Shimano |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Cykeltyp | Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 70 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Italiensk gänga (36 mm x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V1 |
| Axellängd | 109.5 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | IBB7700I09N |
| Hemsida tillverkare | http://www.shimano-nordic.com |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano Dura-Ace BB-7700 ITA 70-109.5 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano Dura-Ace BB-7700 ITA 70-109.5 mm
