Kassettvevlager BBUN54. Italiensk gänga (diameter 36 mm.) Axellängd 110 mm, Lagervidd 70 mm.
Shimano BB-UN
| Artikelnummer | HEBBUN55I10 |
| Varumärke | Shimano |
| Serie | Shimano BB-UN |
| Cykeltyp | Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 70 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Italiensk gänga (36 mm x 24 tpi) |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Axellängd | 110 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBUN55I10 |
| Hemsida tillverkare | http://www.shimano-nordic.com |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-UN55 JIS ITA 70-110 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-UN55 JIS ITA 70-110 mmKassettvevlager BBUN54. Italiensk gänga (diameter 36 mm.) Axellängd 110 mm, Lagervidd 70 mm.
Shimano BB-UN
Se alla produkter inom Shimano BB-UN| Artikelnummer | HEBBUN55I10 |
| Varumärke | Shimano |
| Serie | Shimano BB-UN |
| Cykeltyp | Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 70 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Italiensk gänga (36 mm x 24 tpi) |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Axellängd | 110 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBUN55I10 |
| Hemsida tillverkare | http://www.shimano-nordic.com |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-UN55 JIS ITA 70-110 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-UN55 JIS ITA 70-110 mm
