Vevlager Shimano BB-UN26 JIS BSA 68-117 mm är en högkvalitativ vevlager som är perfekt för cyklister som vill uppgradera eller reparera sin cykel. Det här vevlagret är tillverkat av Shimano, ett välkänt varumärke inom cykelindustrin, och är utformat för att ge en smidig och pålitlig prestanda.
Detta vevlager är kompatibelt med JIS BSA-standard och passar cyklar med en ramstorlek på 68-117 mm. Det är enkelt att installera och ger en stabil och jämn rotation, vilket ger en effektiv kraftöverföring när du trampar på pedalerna.
Vevlagret är tillverkat av hållbara material som är konstruerade för att klara av tuffa förhållanden och intensiv användning. Det är också utformat för att minska friktion och förbättra effektiviteten i pedaltrampet.
Fördelar:
- Högkvalitativt vevlager från Shimano
- Kompatibelt med JIS BSA-standard
- Ger en smidig och pålitlig prestanda
Shimano BB-UN
| Artikelnummer | CK1015535 |
| Varumärke | Shimano |
| Serie | Shimano BB-UN |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike, Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Axellängd | 117 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBUN26BY17X |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-UN26 JIS BSA 68-117 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-UN26 JIS BSA 68-117 mmVevlager Shimano BB-UN26 JIS BSA 68-117 mm är en högkvalitativ vevlager som är perfekt för cyklister som vill uppgradera eller reparera sin cykel. Det här vevlagret är tillverkat av Shimano, ett välkänt varumärke inom cykelindustrin, och är utformat för att ge en smidig och pålitlig prestanda.
Detta vevlager är kompatibelt med JIS BSA-standard och passar cyklar med en ramstorlek på 68-117 mm. Det är enkelt att installera och ger en stabil och jämn rotation, vilket ger en effektiv kraftöverföring när du trampar på pedalerna.
Vevlagret är tillverkat av hållbara material som är konstruerade för att klara av tuffa förhållanden och intensiv användning. Det är också utformat för att minska friktion och förbättra effektiviteten i pedaltrampet.
Fördelar:
- Högkvalitativt vevlager från Shimano
- Kompatibelt med JIS BSA-standard
- Ger en smidig och pålitlig prestanda
Shimano BB-UN
Se alla produkter inom Shimano BB-UN| Artikelnummer | CK1015535 |
| Varumärke | Shimano |
| Serie | Shimano BB-UN |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike, Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Axellängd | 117 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBUN26BY17X |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-UN26 JIS BSA 68-117 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-UN26 JIS BSA 68-117 mm
