Specifikation
| Artikelnummer | CK1015541 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 73 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Axellängd | 113 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBUN26EC13X |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-UN26-E JIS BSA 73-113 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-UN26-E JIS BSA 73-113 mm| Artikelnummer | CK1015541 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 73 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | 4-kant - JIS |
| Axellängd | 113 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBUN26EC13X |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-UN26-E JIS BSA 73-113 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-UN26-E JIS BSA 73-113 mm
