Specifikation
| Artikelnummer | CK1015587 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 70 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Italiensk gänga (36 mm x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 118 mm |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES51I18 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-ES51 Octalink ITA 70-118 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-ES51 Octalink ITA 70-118 mm| Artikelnummer | CK1015587 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 70 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Italiensk gänga (36 mm x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 118 mm |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES51I18 |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-ES51 Octalink ITA 70-118 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-ES51 Octalink ITA 70-118 mm

