Specifikation
| Artikelnummer | CK1015527 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 73 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 118 mm |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES51C18 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-ES51 Octalink BSA73-118 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-ES51 Octalink BSA73-118 mm| Artikelnummer | CK1015527 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 73 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 118 mm |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES51C18 |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-ES51 Octalink BSA73-118 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-ES51 Octalink BSA73-118 mm
