Beskrivning
Vevlager BB-ES51 Octalink 121mm axel,för fast kedjeskydd
Specifikation
| Artikelnummer | CK1015585 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 121 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES51KB21 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-ES51-K för fast kedjeskydd Octalink BSA 68-121 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-ES51-K för fast kedjeskydd Octalink BSA 68-121 mm
Vevlager BB-ES51 Octalink 121mm axel,för fast kedjeskydd
| Artikelnummer | CK1015585 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 121 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES51KB21 |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-ES51-K för fast kedjeskydd Octalink BSA 68-121 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-ES51-K för fast kedjeskydd Octalink BSA 68-121 mm
