Specifikation
| Artikelnummer | CK1015517 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 73 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 126 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES25EC26 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-ES25-E Octalink BSA 73-126 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-ES25-E Octalink BSA 73-126 mm| Artikelnummer | CK1015517 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike |
| Bredd vevlagerhylsa | 73 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 126 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES25EC26 |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-ES25-E Octalink BSA 73-126 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-ES25-E Octalink BSA 73-126 mm
