Beskrivning
Vevlager BB-ES25-E Octalink 113mm axel, 68mm/E-type
Specifikation
| Artikelnummer | CK1015515 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike, Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 113 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES25EB13 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-ES25-E Octalink BSA 68-113 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-ES25-E Octalink BSA 68-113 mm
Vevlager BB-ES25-E Octalink 113mm axel, 68mm/E-type
| Artikelnummer | CK1015515 |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Hybrid/Standard/Trekking, Mountainbike, Racer |
| Bredd vevlagerhylsa | 68 mm |
| Ramens vevlagerhylsa | Engelsk gänga (1.37" x 24 tpi) |
| Axeltyp | Shimano Octalink V2 |
| Axellängd | 113 mm |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | EBBES25EB13 |
Det finns ännu inga frågor om Vevlager Shimano BB-ES25-E Octalink BSA 68-113 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vevlager Shimano BB-ES25-E Octalink BSA 68-113 mm
