AXA Resolute 60 är ett ljusblått standard-lås för barncyklar som parkeras för korta tider eller där stöldrisken är låg. Vajern är 60 cm lång och 6 mm tjock och täckt med en mjuk plast i blått. Låset är enkelt att använda och klickar i automatiskt utan att nyckeln behöver användas.
| Artikelnummer | 8713249277387 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 15 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 80 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 170 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 230960 |
Det finns ännu inga frågor om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm turkos. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm turkosAXA Resolute 60 är ett ljusblått standard-lås för barncyklar som parkeras för korta tider eller där stöldrisken är låg. Vajern är 60 cm lång och 6 mm tjock och täckt med en mjuk plast i blått. Låset är enkelt att använda och klickar i automatiskt utan att nyckeln behöver användas.
| Artikelnummer | 8713249277387 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 15 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 80 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 170 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 230960 |
Det finns ännu inga frågor om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm turkos. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm turkos
