AXA Resolute 60 Grön är ett standard-lås för barncyklar som parkeras för korta tider eller där stöldrisken är låg. Vajern är 60 cm lång och 6 mm tjock och täckt med en mjuk plast i grönt. Låset är enkelt att använda och klickar i automatiskt utan att nyckeln behöver användas.
| Artikelnummer | 8713249277363 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| Färg | Grön |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 24 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 100 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 170 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 230815 |
Det finns ännu inga frågor om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm grön. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm grönAXA Resolute 60 Grön är ett standard-lås för barncyklar som parkeras för korta tider eller där stöldrisken är låg. Vajern är 60 cm lång och 6 mm tjock och täckt med en mjuk plast i grönt. Låset är enkelt att använda och klickar i automatiskt utan att nyckeln behöver användas.
| Artikelnummer | 8713249277363 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| Färg | Grön |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 24 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 100 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 170 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 230815 |
Det finns ännu inga frågor om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm grön. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Vajerlås AXA Resolute 60 cm 6 mm grön
