Schwalbe One är ett toppdäck för dig som vill ha det bästa. Lågt rullmotstånd, bra punkteringsskydd och lång livslängd gör detta till ett givet däck oavsett om du skall tävla eller "bara" fincykla. Schwalbe One finns både som däck för slang och som tubdäck.
| Artikelnummer | CK1035837 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Tubdäck |
| Däckdimension | 26-622 |
| Tryck | 5.0 - 10.0 bar (min. - max.) |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 300 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 11100819 |
Det finns ännu inga frågor om Tubdäck Schwalbe One HT svart 26-622. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Tubdäck Schwalbe One HT svart 26-622Schwalbe One är ett toppdäck för dig som vill ha det bästa. Lågt rullmotstånd, bra punkteringsskydd och lång livslängd gör detta till ett givet däck oavsett om du skall tävla eller "bara" fincykla. Schwalbe One finns både som däck för slang och som tubdäck.
| Artikelnummer | CK1035837 |
| Varumärke | Schwalbe |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Typ av däck | Tubdäck |
| Däckdimension | 26-622 |
| Tryck | 5.0 - 10.0 bar (min. - max.) |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 300 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 11100819 |
Det finns ännu inga frågor om Tubdäck Schwalbe One HT svart 26-622. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Tubdäck Schwalbe One HT svart 26-622
