Beskrivning
Styrstam Vibe Sprint 105mm -10grader 31,8mm
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014142 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 105 mm |
| Vinkel | -10° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0299 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Vibe Sprint -10° 31.8 mm 105 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Vibe Sprint -10° 31.8 mm 105 mm svartStyrstam Vibe Sprint 105mm -10grader 31,8mm
| Artikelnummer | CK1014142 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 105 mm |
| Vinkel | -10° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0299 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Vibe Sprint -10° 31.8 mm 105 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Vibe Sprint -10° 31.8 mm 105 mm svart
