Beskrivning
Styrstam Vibe carbon LTD 120mm, 31,8mm, -10 grader
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014139 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 120 mm |
| Vinkel | -10° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0344 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Vibe Carbon LTD -10° 31.8 mm 120 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Vibe Carbon LTD -10° 31.8 mm 120 mm svartStyrstam Vibe carbon LTD 120mm, 31,8mm, -10 grader
| Artikelnummer | CK1014139 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 120 mm |
| Vinkel | -10° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0344 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Vibe Carbon LTD -10° 31.8 mm 120 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Vibe Carbon LTD -10° 31.8 mm 120 mm svart
