Beskrivning
Styrstam Vibe carbon 130mm/-10gr/31,8mm
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014174 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 130 mm |
| Vinkel | -10° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0142 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Vibe Carbon -10° 31.8 mm 130 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Vibe Carbon -10° 31.8 mm 130 mm svartStyrstam Vibe carbon 130mm/-10gr/31,8mm
| Artikelnummer | CK1014174 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 130 mm |
| Vinkel | -10° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0142 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Vibe Carbon -10° 31.8 mm 130 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Vibe Carbon -10° 31.8 mm 130 mm svart
