Beskrivning
Styrstam Vibe 7S, svart 110mm/-10gr/31,8mm
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014162 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 110 mm |
| Vinkel | -10° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0147 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Vibe 7S -10° 31.8 mm 110 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Vibe 7S -10° 31.8 mm 110 mm svartStyrstam Vibe 7S, svart 110mm/-10gr/31,8mm
| Artikelnummer | CK1014162 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 110 mm |
| Vinkel | -10° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0147 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Vibe 7S -10° 31.8 mm 110 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Vibe 7S -10° 31.8 mm 110 mm svart
