Beskrivning
Styrstam Tharsis XC 100mm, 31,8mm, -17 grader
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014134 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 100 mm |
| Vinkel | -17° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0316 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Tharsis XC -17° 31.8 mm 100 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Tharsis XC -17° 31.8 mm 100 mm svartStyrstam Tharsis XC 100mm, 31,8mm, -17 grader
| Artikelnummer | CK1014134 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 100 mm |
| Vinkel | -17° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0316 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Tharsis XC -17° 31.8 mm 100 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Tharsis XC -17° 31.8 mm 100 mm svart
