Beskrivning
Styrstam Tharsis aluminium 80mm, 0 grader, 31,8mm
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014123 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 80 mm |
| Vinkel | 0° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0236 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Tharsis Al 0° 31.8 mm 80 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Tharsis Al 0° 31.8 mm 80 mm svartStyrstam Tharsis aluminium 80mm, 0 grader, 31,8mm
| Artikelnummer | CK1014123 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 80 mm |
| Vinkel | 0° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0236 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Tharsis Al 0° 31.8 mm 80 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Tharsis Al 0° 31.8 mm 80 mm svart
